Autoservis TAZO

Mechanické opravy - Spoločnosť Tazo,spol sro.poskytuje komplexný servis pre všetky značky automobilov. Zameriavame sa predovšetkým na kvalitu našich služieb a profesionálny servis vo všetkých oblastiach. Disponujeme komplexnou škálou kvalitných náhradných dielov a najnovších technologických zariadení, ktoré sú dnes potrebné na profesionálne servisovanie motorových vozidiel. Používame kompletnú diagnostiku značky TEXA, ktorá ponúka maximálne diagnostické možnosti najlepšieho svetového vývojára a výrobcu elektronických systémov, diagnostiky a technických dát pre všetky typy vozidiel.

Čítať viac

Pneuservis - Pneuservisné služby vykonávame na najmodernejších strojoch, ktoré pravidelne kalibrujeme. Práce vykonávame na vysokokvalitných zariadeniach zn. FAIP a CORGHI. Vrámci pneuservisu poskytujeme odbornú výmenu kolies (pneu, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Ponúkame pneuservisné služby pre osobné, VAN a offroad automobily.

Čítať viac

Klampiarske práce
Náš autoservis vykonáva komplet klampiarske práce ľahko i ťažko havarovaných vozidiel. Máme pre túto činnosť vytvorené pracovisko k maximálne kvalitnej a odbornej práce. Poškodené vozidlo si vieme z miesta nehody priviesť na odťahovom vozidle a následne, kedže sme i obhliadkové miesto pre poisťovne zabezpečime komplet starostlivosť o vaše vozidlo.

Lakovnícke práce
Máme vybudovanú novú lakovňu ktorá spĺňa všetky techické a bezpečnostné predpisy. K lakovni patrí i miešareň farieb kde sa dá namiešať vyše 1 000 000 odtieňov a pododtieňov.Dodávatelom farieb je firma SPIES HECKER. Spolupracujeme s autorizovanymi servismi Toyota,Škoda ,Subaru ktorým postkytujeme naše služby v rámci lakovania vozidiel.

Čítať viac

Záručný a pozáručný servis - Od roku 2004 je v platnosti na území Slovenskej republiky zásadná legislatívna zmena v odbore autoopravárenstva, a to uvedením platnosti "NARIADENIA KOMISIE (ES) č. 1400/2002 zo dňa 31. 7. 2002 o použití čl. 81 odst. 3 Zmluvy na kategórie vertikálnych dohôd a jednania vo vzájomnej zhode v odvetví motorových vozidiel" - skrátene nazývaná "Bloková výnimka". Podstatou tejto blokovej výnimky je, že vodič so svojim autom v záruke nie je nútený jazdiť len do značkového servisu pre bežnú úpravu či servis. Bez straty záruky môžete navštíviť akýkoľvek iný servis, ktorý je odborne pripravený (má certifikát) a pre akékoľvek opravy používa originálne prvovýrobné alebo kvalitatívne rovnocenné náhradné diely!

Čítať viac

Zmluvný servis pre poisťovne - Keďže sa snažíme pracovať vysoko kvalitne a profesionálne tak si nás vybrali k spolupráci skoro všetky poisťovne posobiace na území Slovenska.
S poisťovňami ako Allianz,Generali-česká poisťovna,Kooperativa,Komunalna poisťovňa,Uniqa mame podpísanú dohodu o spolupráci o výkone i obhliadkového pracoviska pre danú poisťovňu.

Čítať viac