Autoslužby TAZO

Oprava čelného skla - Máte poškodené čelné sklo? Pokiaľ bolo čelné autosklo poškodené kamienkom a jedná sa o drobné poškodenie (v zásade platí ak je poškodenie menšie ako eurová minca) je pravdepodobné, že sklo bude možné opraviť. Oprava autoskla je kvalitné a cenovo dostupné riešenie - podľa spotrebovaného množstva živice a trvá cca 45 minút.

Čítať viac

Čistenie a plnenie klimatizácie - Pri používaní klimatizácie sa hlavne na výparníku vplyvom teplotných rozdielov zráža vlhkosť, ktorá tvorí ideálne prostredie pre rozmnožovanie baktérií a plesní. Tie sú následne šírené do celého vozidla. Zanedbaná údržba má za následok nielen nepríjemný zápach, ale hlavne škodlivé účinky na vaše zdravie a obzvlášť ohrozuje alergikov, astmatikov a malé deti!
Mnoho ľudí o týchto škodlivých efektoch ani len nevie alebo ich podceňujú a riešiť ich začnú keď je už neskoro. Využitím tejto zľavy však môžete všetkým rizikám jednoducho zabrániť.

Čítať viac

STK a EK - Technická, ako aj emisná kontrola je prehliadka vozidla, ktorá slúži na posúdenie jeho technického stavu, systémov, komponentov, či samostatných technických jednotiek. Ide o pomerne časovo náročný proces, ktorého absolvovanie je nevyhnutné. Na príslušnej stanici technickej kontroly sa kontroluje napríklad brzdná sústava, riadenie, nápravy, kolesá, rám, karoséria, osvetlenie, svetelná signalizácia, zaťaženie životného prostredia (výfukové plyny), predpísaná výbava a samozrejme identifikátory vozidla s údajmi uvedenými v dokladoch.

Čítať viac

Autoumyváreň - Máme profesionálne služby v oblasti ručného umývania a čistenia vozidiel, leštenia a komplexnú starostlivosť o osobné motorové vozidlá všetkých veľkostných kategórií.. Naši pracovníci majú v tejto oblasti služieb bohaté skúsenosti. Zaručená kvalita vykonanej práce Na umývanie a čistenie vozidiel používame výhradne kvalitnú a overenú značkovú autokozmetiku….

Čítať viac